EV65.1500
7
EV Fuse – Full range
22x65
1500
Cylindrical
230
UL
Available
Fuse 1500VDC EV-Full Range 70A 22x65mm
EV65.1500
13
EV Fuse – Full range
22x65
1500
Cylindrical
UL
Available
Fuse 1500VDC EV-Full Range 40A 22x65mm
EV65.1500
9
425
Fuse 1000VDC EV-full range 400A 50x123mm axial terminals,...
Z050A
80
50x123
Screw fixing
Fuse 1500VDC EV-Full Range 70A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
13
Screw fixing
Fuse 1000VDC EV-Full Range 80A 22x65mm
EV65.1000
14,9
Fuse 1000VDC EV-full range 300A 50x123mm axial terminals,...
Z050A
61
50x123
Fuse 1000VDC EV-Full Range 40A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
9
425
Fuse 1000VDC EV-Full Range 75A 22x65mm surface mount,...
13,5
Fuse 1000VDC EV-full range 300A 50x123mm surface mount,...
61
Fuse 1500VDC EV-Full Range 80A 22x65mm surface mount,...