EV65.1000
12
EV Fuse – Full range
22x65
1000
Cylindrical
1220
UL
Available
Fuse 1500VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
6,5
EV Fuse – Full range
22x65
Screw fixing
130
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm
EV65.1000
13
Cylindrical
Fuse 1000VDC EV-Full Range 30A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
7
Screw fixing
230
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
13
Fuse 1000VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
6,5
130
Fuse 1500VDC EV-Full Range 80A 22x65mm
EV65.1500
14,9
Fuse 1500VDC EV-Full Range 60A 22x65mm surface mount,...
12
Fuse 1000VDC EV-Full Range 40A 22x65mm
EV65.1000
9
425
Fuse 1000VDC EV-full range 400A 50x123mm surface mount,...
Z050A
80
50x123
Fuse 1000VDC EV-Full Range 75A 22x65mm