EV65.1500
13,5
EV Fuse – Full range
22x65
1500
Screw fixing
2480
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 60A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
12
EV Fuse – Full range
22x65
Screw fixing
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 50A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
11
685
Fuse 1500VDC EV-Full Range 25A 22x65mm
EV65.1500
6,5
Cylindrical
130
Fuse 1500VDC EV-Full Range 50A 22x65mm
EV65.1500
11
Cylindrical
685
Fuse 1500VDC EV-Full Range 30A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
7
230
Fuse 1500VDC EV-Full Range 40A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
9
425
Fuse 1500VDC EV-Full Range 50A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
Fuse 1000VDC EV-Full Range 30A 22x65mm
7
230
Fuse 1000VDC EV-Full Range 80A 22x65mm surface mount,...
14,9
Fuse 1500VDC EV-Full Range 60A 22x65mm