EV65.1000
12
EV Fuse – Full range
22x65
1000
Cylindrical
1220
UL
Available
Fuse 1500VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
6,5
EV Fuse – Full range
22x65
Screw fixing
130
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm
EV65.1000
13
Cylindrical
Fuse 1000VDC EV-Full Range 30A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
7
Screw fixing
230
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
13
Fuse 1000VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
6,5
130
Fuse 1500VDC EV-Full Range 80A 22x65mm
EV65.1500
14,9
Fuse 1500VDC EV-Full Range 60A 22x65mm surface mount,...
12
Fuse 1000VDC EV-Full Range 40A 22x65mm
EV65.1000
9
425
Fuse 1000VDC EV-full range 400A 50x123mm surface mount,...
Z050A
80
50x123
Fuse 1000VDC EV-Full Range 75A 22x65mm
EV65.1000
13,5
Fuse 1000VDC EV-full range 350A 50x123mm axial terminals,...
Z050A
72
50x123
Fuse 1000VDC EV-Full Range 50A 22x65mm
EV65.1000
11
685
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 100A 37x123mm...
Z025A
19
37x123
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 125A 37x123mm...
Z025A
22
37x123
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 150A 37x123mm...
25,5
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 200A 37x123mm...
35
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 250A 37x123mm...
42
19
22
25,5
35