EV65.1500
13,5
EV Fuse – Full range
22x65
1500
Screw fixing
2480
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 60A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
12
EV Fuse – Full range
22x65
Screw fixing
UL
Available
Fuse 1000VDC EV-Full Range 50A 22x65mm surface mount,...
EV65.1000
11
685
Fuse 1500VDC EV-Full Range 25A 22x65mm
EV65.1500
6,5
Cylindrical
130
Fuse 1500VDC EV-Full Range 50A 22x65mm
EV65.1500
11
Cylindrical
685
Fuse 1500VDC EV-Full Range 30A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
7
230
Fuse 1500VDC EV-Full Range 40A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
9
425
Fuse 1500VDC EV-Full Range 50A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
Fuse 1000VDC EV-Full Range 30A 22x65mm
7
230
Fuse 1000VDC EV-Full Range 80A 22x65mm surface mount,...
14,9
Fuse 1500VDC EV-Full Range 60A 22x65mm
EV65.1500
12
Fuse 1000VDC EV-Full Range 25A 22x65mm
6,5
130
Fuse 1500VDC EV-Full Range 30A 22x65mm
EV65.1500
Fuse 1500VDC EV-Full Range 70A 22x65mm
EV65.1500
13
Fuse 1500VDC EV-Full Range 40A 22x65mm
EV65.1500
9
425
Fuse 1000VDC EV-full range 400A 50x123mm axial terminals,...
Z050A
80
50x123
Fuse 1500VDC EV-Full Range 70A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
13
Fuse 1000VDC EV-Full Range 80A 22x65mm
14,9
Fuse 1000VDC EV-full range 300A 50x123mm axial terminals,...
Z050A
61
50x123
Fuse 1000VDC EV-Full Range 40A 22x65mm surface mount,...
Fuse 1000VDC EV-Full Range 75A 22x65mm surface mount,...
13,5
Fuse 1000VDC EV-full range 300A 50x123mm surface mount,...
61
Fuse 1500VDC EV-Full Range 80A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
Fuse 1500VDC EV-Full Range 75A 22x65mm
EV65.1500
Fuse 1000VDC EV-Full Range 60A 22x65mm
Fuse 1500VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm
Fuse 1000VDC EV-Full Range 30A 22x65mm surface mount,...
Fuse 1000VDC EV-Full Range 70A 22x65mm surface mount,...
Fuse 1000VDC EV-Full Range 25A 22x65mm surface mount,...
Fuse 1500VDC EV-Full Range 80A 22x65mm
EV65.1500
Fuse 1500VDC EV-Full Range 60A 22x65mm surface mount,...
EV65.1500
Fuse 1000VDC EV-Full Range 40A 22x65mm
Fuse 1000VDC EV-full range 400A 50x123mm surface mount,...
80
Fuse 1000VDC EV-Full Range 75A 22x65mm
Fuse 1000VDC EV-full range 350A 50x123mm axial terminals,...
72
Fuse 1000VDC EV-Full Range 50A 22x65mm
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 100A 37x123mm...
Z025A
19
37x123
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 125A 37x123mm...
Z025A
22
37x123
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 150A 37x123mm...
25,5
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 200A 37x123mm...
35
Fuse for automotive 1000V DC EV-full range 250A 37x123mm...
42
19
22
25,5
35